A Bayern megerősítette: Lewandowski távozik!

17:14 CEST 2022. 05. 14.
GOAL News Lewandowski
A Barcelonához tartó lengyel csatár azért búcsúzóul még beköszönt a Wolfsburgnak.

Nyerj ingyen 8 millió forintot a Liverpool–Chelsea meccsel! Ide kattintva regisztrálhatsz a játékért!

Amint arról két napja beszámoltunk, sajtóhírek szerint Robert Lewandowski közölte a Bayern vezetőségével, hogy nem hosszabbítja meg jövő nyáron lejáró szerződését a klubbal, és távozni szeretne a nyáron.

A mai napon Hasan Salihamidzic, a Bayern München sportigazgatója a Sky Sportnak megerősítette ezen információkat.

"Beszéltem Lewával. Elmondta, hogy nem akarja elfogadni a hosszabbítási ajánlatunkat, és szeretné elhagyni a klubot. Azt mondta, hogy szeretné máshol kipróbálni magát" - mondta Salihamidzic a Bayern szezonzáró, Wolfsburg elleni bajnokija előtt.

A lengyel támadót egyre többször boronálják össze a Barcelonával, amely 35-40 millió euróért viheti idén nyáron a 33 esztendős futballistát.

Lewandowski a 15.30-kor kezdődött Wolfsburg elleni bajnokin megszerezte idénybeli 35. gólját is a Bundesligában.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Monaco-Brest meccsen a hazai siker (1.25), mellett a döntetlen (6.20) és a vendéggyőzelem (11.00) is jól fizet. (x)