Zsinórban a negyedik meccsén is győzni tudott a Chelsea

GettyImages
A Kékek egyelőre hibátlanok a Premier League-ben.

Szombat délután négy órától kezdődően öt mérkőzést rendeztek a Premier League 4. fordulójában.

Az eddig mindhárom mérkőzését megnyerő Chelsea hazai pályán fogadta a Bournemouth gárdáját.

A londoni csapat sokáig nem tudott a kapuba találni. A legközelebb akkor jártak a gólhoz, amikor az első félidő hosszabbításában Marcos Alonso a kapufát találta el.

Végül a 72. percben sikerült megtörni a jeget, amikor Pedro a csereként beálló Giroud-val kényszerítőzött, és az akció végén a spanyol támadó vette be a vendégek kapuját. 1-0

A 85. percben Eden Hazard biztosította be a győzelmet a Chelsea számára, miután egy Marcos Alonsótól kapott labdát lőtt Asmir Begovic kapujába. 2-0

Az újabb győzelemmel a Chelsea tartja a lépést a jobb gólkülönbségével listavezető Liverpoolal. Maurizio Sarri együttese négy meccset követően is hibátlan a Premier League-ben.