Videó: Piatek duplázott, az Atalanta otthonában tudott nyerni a Milan

Idegenből hozta el a három pontot a Rossoneri.

A Serie A 24. fordulójában, a szombati játéknap zárómeccsén az Atalanta és a Milan csaptak össze egymással.

A hazaiak az első félidő 33. percében megszerezték a vezetést, amikor Freuler egy kapufát is érintő lövést követően talált be. 1-0

A vendégek a lélektanilag legjobb pillanatban, az első játékrész hajrájában egalizáltak, ekkor egy balról érkező beadást pazarul pörgetett a kapuba Piatek. 1-1

Az 55. minutumban már vezetett a Milan, amikor Calhanoglu 18 méterről tüzelt a bal alsóba. 1-2

A 61. minutumban pedig eldőlni látszott a három pont kérdése: egy balról érkező szöglet után ismét Piatek volt eredményes, ezúttal egy csúsztatás után. 1-3

A hajrában még adódott egy komoly lehetősége az Atalantának, ekkor Kulusevski lőtt nagy helyzetben a hazai oldalon, de Donnarumma védeni tudott.

Az eredmény nem változott, a Milan 3-1-re nyert, amellyel a piros-fekték a 4., az Atalanta pedig az 5. helyen a Serie A-ban.