Videó: Fordulatos döntetlen a francia középmezőny rangadóján

Gettyimages
A Dijon kétszer is vezetett, de ez sem volt elég a győzelemhez.

A Ligue 1 szombati játéknapjának zárómeccsén a Saint-Etienne a Dijon csapatát fogadta.

A találkozó nem kezdődött jól a hazaiak számára, mivel a 32. percben egy hosszan előreívelt labda után Tavares birkózta le a védőjét, és passzolta be a kapuba a labdát. 0-1

A 35. percben egy buktatást követően jutott büntetőhöz a Saint-Etienne, de Beric tizenegyesét Reynet hárította. A Dijon kapusa a 46. percben azonban már nem járt szerencsével, és Beric egy remek fejessel egalizált. 1-1

A második félidő 15. percében Said juttatta ismét előnybe a Dijon gárdáját. A támadó Balmont középre löbbölt labdáját fejelte le okosan a földre, így Ruffier nem tudott hárítani. 1-2

A vendégek hiába szerezték meg másodjára is a vezetést, az előnyt nem tudták sokáig tartani. A 61. percben ismét Beric villant, aki egy hatalmas bombával állította be a végeredményt fél órával a lefújást megelőzően. 2-2

A döntetlennel maradt az egy pontos különbség a két csapat között, így a Saint-Etienne a 12., míg a Dijon a 10. helyen zárta a játéknapot.