Sima győzelmével továbbra is a spanyol bajnokság élén a Real Madrid

Zinédine Zidane együttese egyedüli veretlen csapatként vezeti a La Liga küzdelmeit.

Az élen álló Real Madrid a második Granada együttesét fogadta a spanyol bajnokság 8. fordulójában a Santiago Bernabéuban.

A hazaiak esélyeshez méltóan kezdték az összecsapást és Gareth Bale fantasztikus centerezését követően már a 2. percben vezetést szereztek Karim Benzema góljával. 1-0.

A blancók remekül játszottak az első játékrészben és a félidő végére Eden Hazard megszerezte az első gólját a Real Madridban, ezzel pedig már 2-0-ra vezettet a Királyi Gárda.

A második félidőt is a madridiak kezdték jobban és Luka Modric hatalmas bombagólját követően már 3-0-ra vezetettek Zidane tanítványai a 61. minutumban.

A Real Madrid kapusa azonban ezután nagyot hibázott és összehozott egy büntetőt a vendégeknek számára Areola.

A Granada pedig nem is hibázott és szépíteni tudott a 69. percben Darwin Machis találatával.

A 77. minutumban pedig újabb gólt szereztek a vendégek, ezzel pedig izgalmassá tették az utolsó negyedórát. 3-2.

James Rodríguez azonban lezárta a találkozót a 92. percben, aki remek cserének bizonyult, hiszen góllal hálálta meg a bizalmat. 4-2.

A Real Madrid tehát végül egy eseménydús mérkőzést nyert meg, amit saját maguknak tettek egy kicsit a vártnál is nehezebbé.