Erik Pulgar Fiorentina celebrating MilanGetty Images

Serie A: A Milan a Fiorentinától is simán kikapott

Vasárnap este a Milan a Fiorentinát fogadta a Serie A 6. fordulójában.

A 12. percben Ribéry cselezte be magát a tizenhatoson belülre, lőtt, Donnarumma védése után Chiesához került a labda, akit buktattak a védők. A megítélt büntetőt pedig Pulgar értékesítette. 0-1

Erik Pulgar Milan FiorentinaGetty Images

A 24. percben Suso lőtt 20 méterről kapura, Dragrowski szépen védett.

A 42. percben Calhanoglu lőtt 25 méterről kapura, a kapus könnyen hárított.

Az 53. percben Musacchio rúgta meg Ribéry-t, a játékvezető pedig a videóbíró használata után kiállította a védőt.

Az 58. percben Pulgar tüzelt 25 méterről, Donnarumma szögletre ütötte a labdát.

A 66. percben Chiesa centerezett a jobb szélről, Donnarumma pedig Castrovilli elé ütötte a labdát, aki 12 méterről a kapuba lőtt. 0-2

Három perccel később Castrovilli harcolt ki egy büntetőt, amit Chiesa lőtt, de Donnarumma bravúrral védett.

A 78. percben Chiesa gyorsított rá a Milan-védelemre, Ribéry-hez passzolt, aki egy visszacsellel elküldött 2 embert, majd 11 méterről a kapuba lőtt. 0-3

A 80. percben Rafael Leao négy védőt is elfektetett a cseleivel, majd éles szögből a hosszúba lőtt. 1-3

A hátralévő időben már nem esett újabb gól, így a Fiorentina sorozatban negyedik mérkőzésén maradt veretlen, míg a Milan sorozatban harmadik vereségét könyvelhette el.