Ronaldo ismét nem szerzett gólt, de így is nyert a Juventus

A harmadik bajnoki meccsét is behúzta a címvédő.

A címvédő Juventus az újonc Parma otthonában lépett pályára a Serie A szombat esti mérkőzésén.

Massimiliano Allegri csapata esélyeshez méltóan hamar megszerezte a vezetést: a 2. percben Cuadrado beadását követően Mandzukic előtt maradt ott a labda, a horvát csatár pedig élt a lehetőséggel, és a kapuba pöckölte a játékszert. 1-1

Fél óra elteltével viszont jött a válasz a hazai csapattól a korábban az Arsenalban és az AS Romában is megforduló Gervinho révén. 1-1

A Juventus az 58. percben került ismét előnybe Matuidi találatával. A francia középpályás Mandzukic remek sarkazása után került helyzetbe, és hatalmas erővel be is vágta a labdát a léc alá. 1-2

Cristiano Ronaldo, Juventus

A folytatásban a Juventus teljesen magához ragadta a kezdeményezést, és akár újabb gólokat is szerezhettek volna. Ehhez a legközelebb Douglas Costa állt, aki egy látványos távoli lövést követően a kapufát találta el.

Újabb gól viszont nem született, de a Juventus ezzel a 2-1-es győzelemmel is vezeti a tabellát.

A nap korábbi mérkőzésén a Bologna az Intert fogadta, és bizony komoly verés kapott Filippo Inzaghi csapata.

Habár több mint egy órán keresztül nem született gól, Radja Nainggolan első Inter mezben szerzett találatával vezetést szereztek a vendégek, a hajrában pedig még Antonio Candreva valamint Ivan Perisic is betalált. Ennek köszönhetően pedig az Inter először tudott nyerni az idei szezonban.