Russian players celebrating Russia Turkey UEFA Nations LeagueGetty

Oroszország legyőzte Törökországot a Nemzetek Ligájában

Vasárnap kora este folytatódtak a Nemzetek Ligája küzdelmei, amelynek legfontosabb meccse az Oroszország - Törökország találkozó volt.

A hazaiak Szocsiban fogadták a vendégeket, és már a 20. percben vezetést szereztek: egy szögletet követően a kapufát találták telibe az oroszok, a kipattanót azonban könnyedén passzolta a török kapuba Neustadter. 1-0

Az első félidőben sokkal több minden nem is történt, csupán egy Dzyuba fejest és egy Cengiz Ünder lövést jegyezhettünk fel.

A második játékrészben is meddő török mezőnyfölényt láthattunk, de a vendégekben nem volt igazi átütőerő.

A hajrá felé közeledve pedig a házigazdák lezárták a meccset: a 78. percben Golovin iramodott meg a jobb oldalon, középre adott labdáját pedig átvétel nélkül Cserisev lőtte a bal alsó sarokba. 2-0

A 83. percben Cenk Tosun lökete adhatott volna reményt a törököknek a zárkózásra, de Guilherme védte a próbálkozást.

A hátralévő időben nem változott az eredmény, maradt a 2-0, amellyel az oroszok magabiztosan vezetik csoportjukat a törökök és a svédek előtt.