Orban pontott mentett a Lipcsének

Orban Willi
kicker.de

Az RB Leipzig Willi Orbán találatával mentett pontot Wolfsburgban a német labdarúgó–bajnokság 16. fordulójának szombati játéknapján.

A hazai pályán veretlen Wolfsburg 2–1–es vezetésénél az 54. percben volt eredményes a magyar válogatott védője, ezzel idénybeli második találatát szerezte a Bundesligában. Gulácsi Péter végig őrizte a lipcseiek kapuját, a sérüléséből lábadozó Szoboszlai Dominik viszont még nem volt a keretben.

Szalai Ádám csapata, a Mainz vezetett, végül 1–1–es döntetlent játszott a Dortmund vendégeként. A magyar válogatott csapatkapitánya a 79. percben csereként lépett pályára a Mainzban, amely a megszerzett ponttal elmozdult a sereghajtó pozícióból.

Nyerj akár 8 millió forintot az Unibeten! Ingyenes tippjáték, csak kattints és regisztrálj, hogy tiéd legyen a fődíj!