Nyert a Manchester City, büntetőpárbajban győzött az Inter a PSG ellen

15:45 CEST 2019. 07. 27.
Raheem Sterling Kevin de Bruyne Man City
Tovább dübörögnek a felkészülési mérkőzések.

Szombaton kora délután lépett pályára a Manchester City, akik a Yokohama Marinos ellen küzdöttek meg.

Pep Guardiola együttese 3-1-re diadalmaskodott, miután De Bruyne, Sterling és Nmecha volt eredményes az angolok részéről, a túloldalon pedig Endo talált be.

Az alábbi videóban a meccs találatai és legfontosabb pillanatai.

Kicsit később került megrendezésre a Paris Saint-Germain és az Inter összecsapása.

A francia együttes a 41. percben Kehrer elég szerencsés találatával vezetett.

A második félidőben a szokásos sorcserék következtek mindkét oldalon, és a vérfrissítés az Interen segített, ugyanis Longo a 94. percben egalizált, ezzel a végeredmény 1-1 lett a rendes játékidőben.

A találkozót a felek tizenegyesekkel döntötték el, a büntetőpárbajt pedig az Inter nyerte 6-5-re, mivel a franciák két alkalommal hibáztak, az olaszok pedig csak egyszer.