Neymar injury PSG LilleGetty Images

Neymart hordágyon, könnyek között vitték le, nem játszik a Bayern ellen?

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft sportfogadás bónusz + 60 ingyen pörgetés vár Rád! Regisztrálj most! (x)

A PSG a hétvégi Bayern München elleni 1–0-s kudarc után a LOSC Lille ellen lépett pályára a francia bajnokság 24. fordulójában. Jól indult a találkozó Neymar számára, a 30 éves támadó először egy gólpasszal szolgálta ki Kylian Mbappét, majd saját maga is betalált.

A második félidő első perceiben azonban Neymar lába egy szerelést követően csúnyán maga alá fordult. A brazil szélső könnyek között, hordágyon hagyta el a játékteret az 51. percben.

Egyelőre még nem érkezett hivatalos diagnózis Neymar sérüléséről, így egyelőre nem tudni, mikor térhet majd vissza a pályára, de az biztos, hogy a brazil játékmester játéka igencsak kétséges a sorsdöntő müncheni visszavágón.

A Bayern München-PSG Bajnokok Ligája nyolcaddöntő második felvonását március nyolcadikán rendezik Németországban.

A találkozót végül drámai csatában, 4–3 nyerte meg a PSG Lionel Messi szenzációs szabadrúgásgóljával.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Marseille–PSG francia bajnokin a hazaiak győzelme 2.88, a döntetlen 3.70, a vendégsiker 2.30-szoros szorzóval fogadható. (x)