Nem bírt egymással az Inter és a Barca, de a Napoli és a PSG sem

GETTY IMAGES
Éleződnek a küzdelmek a Bajnokok Ligájában.

Kedden késő este újabb meccsdömping volt a Bajnokok Ligájában, és több rangadóra is sor került.

Kora este meglepetésre a Liverpool Belgrádban kapott ki, a Monaco lejtmenete pedig tovább folytatódott.

Belgrádban kapott ki a Liverpool, továbbra is padlón a Monaco

Az A-csoportban a két hete csúfos, 4-0-s vereséget szenvedő Atletico Madrid a visszavágásra készült a Borussia Dortmund ellen, és Simeone együttese az első félidőben teljesítette is a penzumot, ugyanis a 33. percben Saul Niguez góljával vezettek a Matracosok.

A második játékrész hajrájában, a 80. percben Griezmann is betalált, amellyel az Atleti végül 2-0-ra nyert.

CORREA SAUL ÑIGUEZ ATLETICO MADRID BORUSSIA DORTMUND CHAMPIONS LEAGUE

A B-csoportban az Inter a Messi nélkül felálló Barcelonát fogadta, és az első félidőt követően 0-0-val vonulhattak pihenőre a csapatok, habár Luis Suareznek több igazán veszélyes helyzete adódott.

A második félidőben is a Barca volt veszélyesebb, Suarez Rakitic passzából talált be, de a labda kint volt, emiatt jogosan érvénytelenítették a találatot.

Aztán a 81. percben beállt Malcom, és a brazil 2 perccel később pazarul tekert az Inter kapujának jobb oldalába.

Azonban az Internek volt válasza: a kapu előterében Icardi elé került alabda, aki befordulva lőtt a jobb alsó sarokba.

A végén maradt az 1-1, amellyel a Barca már továbbjutott a csoportjából, az Inter pedig a feltámadó Tottenhammel küzdhet a második helyért.

Brozovic Inter Barcelona Champions League

A C-csoportban a Napoli otthonába látogatott a PSG, akik az első félidő rájátszásában Bernat góljával szereztek vezetést.

A második játékrészben azonban a 63. percben büntetőhöz jutottak az olaszok, amelyet Insigne váltott gólra.

Nem született több találat, a felek újra döntetlenre, most 1-1-re végeztek egymás ellen.