Vasas-Újpest edzőmérkőzés, 2021Vasas FC

NB II-es ellenfelétől is kikapott a vergődő Újpest

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

A világbajnoki selejtezők miatti válogatott szünetet kihasználva több NB I-es és NB II-es csapat is edzőmérkőzést játszik a hétvégén.

Péntek koradélután az OTP Bank Liga sereghajtója, az Újpest a másodosztály harmadik helyezettjével, a Vasassal mérkőzött meg a Fáy utcában zárt kapuk mögött.

Michael Oenning a Banai – Koutroumpis – Diaby – Fehér – Antonov – Mitrovic – Mack – Pauljevic – Stieber – Beridze – Tallo, míg Kuttor Attila az Uram - Szivacski, Szilágyi Z., Otigba, Terbe - Hidi M, Pátkai, Hinora - Pekár, Feczesin, Balajti kezdőcsapatot küldte pályára az első játékrészben a két együttes megállapodása alapján 2x60 percesre tervezett edzőmeccsen.

A 36. percben az ex-újpesti Feczesin révén a Vasas szerzett vezetést, melyet Tallo büntetőből egalizált.

A második játékrészre a hazaiak már a Jova - Rétyi, Iyinbor, Litauszki, Silye - Berecz, Szilágyi Sz., Kapornai, Szatmári  - Bobál, Radó, míg a vendégek a Hámori – Kovács, Máté, Eckl, Katona – Bjelos, Szakály, Simon, Mucsányi – Kone, Viana felállásban szerepeltek, s a 76. percben született egyetlen Bobál-góllal az angyalföldiek nyertek 2-1-re.

Kuttor Attila a Vasas honlapjának adott mérkőzés utáni nyilatkozatában elmondta, a találkozó egésze alatt a saját játékukat tudták játszani, a meccs hetven százalékában a piros-kékek domináltak, irányították a játékot, és a mérkőzés képe alapján megérdemelt a győzelmük.