NB II: a Vasas átvette a vezetést, gyengélkedik Toldiék Debrecenje

Vasas
vasasfc.hu

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

A Vasas az utolsó pillanatban szerzett góllal legyőzte a Siófokot, míg a DVSC kikapott Ajkán, így az angyalföldiek átvették a vezetést az NB II-ben.

Berecz Zsombor a 93. percben talált be a Siófoknak, így ha nehezen is, de nyert a Vasas, ellenben a Debrecen ismét kikapott. A Toldi Gábor-Huszti Szabolcs edzőpáros csapata Ajkán már a második percben hátrányba került, amit Bódinak 11-esből még sikerült kiegyenlítenie a 20. percben, ám a második félidőben újabb gólt szerzett az Ajka, így kikapott az NB I-be igyekvő hajdúsági együttes.

Ezzel a szezonban először élre állt a Vasas a második ligában. A Debrecen az utolsó öt meccséből négyet elveszített, kettőt már az új edzőivel…

Vasas FC–BFC Siófok 1–0 (Berecz Zs. 90+3.)
FC Ajka–Debreceni VSC 2–1 (Nagy K. 2., Tóth Ba. 73., ill. Bódi 20. – 11-esből)
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV FC 3–2 (Pejovic 23., Germán 80., 82., ill. Rokszin 27., Lakatos I. 49.)
Debreceni EAC–Gyirmót FC Győr 1–1 (Papp F. 22., ill. Simon A. 26.) – Kihagyott 11-es: Nagy P. (90+3.)
Dorogi FC–Aqvital FC Csákvár 1–1 (Lénárth 62., ill. Madarász 72. – 11-esből)
Nyíregyháza Spartacus–Békéscsaba 1912 Előre 4–1 (Márkus 14., Hornyák 34., Fazekas L. 53. – öngól, Papucsek 67., ill. Szabó P. 65. – 11-esből)
Pécsi MFC–Szombathelyi Haladás 0–0
Soroksár–Szentlőrinc 2–1 (Csernik 64., Derekas 79. – 11-esből, ill. Sili 55.)
Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs 1–1 (Szarka 41. – 11-esből, ill. Petró 78.)
ETO FC Győr–Kazincbarcika SC 3–0 (Berki 33., Lipták 48., Májer 69.)