NB I: Szépségdíjas góllal a Kaposvár otthonában győzött a Mezőkövesd

Hozzászólások (0)
Cseri Tamás Mezőkövesd
mezokovesdzsoryfc.hu
Idegenben nyert Kuttor Attila együttese.

Szombaton délután az NB I 2. fordulójában rendezték meg a Kaposvár - Mezőkövesd mérkőzést.

A hazaiak elég jól kezdték a találkozót, hiszen a 12. percben Nagy révén vezetett a somogyi együttes. 1-0

Nem kellett azonban sokat várni a válaszra: szinte a középkezdésből a kövesdi Nagy is betalált egy kapushiba után. 1-1

A meccs legszebb jelenetét azonban Cseri produkálta, amikor három hazai védőt pengésen kicselezve lőtt a kaposvári kapuba. 1-2

A fordulást követően is a Mezőkövsd dominált, a Kaposvár azonban próbálta harciassággal ellensúlyozni a látható tudásbeli különbséget.

Az eredmény azonban nem változott a második félidőben, a Mezőkövesd 2-1-re nyerni tudott.

Mindez azt jelenti, hogy két fordulót követően a kaposváriak két vereséget könyvelhetnek el, Kuttor Attila együttese pedig két győzlemmel egyelőre a tabella élén áll.