NB I: Gólgazdag meccsen győzött és az élre állt a Ferencváros

Ferencváros Tokmac Isael
mti.hu
Már a zöld-fehérek vezetik a tabellát.

Vasárnap kora este a Ferencváros a Zalaegerszeget fogadta az NB I mai egyetlen mérkőzésén.

A hazaiak nagyon gyorsan vezetést szereztek, ugyanis az 5. percben egy szép egyéni akció végén Boli talált be a vendég kapuba. 1-0

Aztán a 11. percben büntetőt kapott a Fradi, amelyet azonban Isael a bal kapufára rúgott.

A 15. minutumban egy újabb szép egyéni megmozdulás végén Tokmac a kimozduló kapus mellett lőtt gólt. 2-0

De alig telt el további három perc, amikor a Zete visszajött a meccsbe Radó találatának köszönhetően. 2-1

Aztán Tokmac a kapufát találta telibe, de a 45. percben Isael egy fifikás lövéssel a bal alsó sarokba juttatta a labdát. 3-1

A fordulást követően viszont közel sem volt lefutott a meccs, a vendégek nem adták fel és a 60. minutumban egy Dibuszról kipattanót Bobál közelről kotort a hálóba. 3-2

Sőt, Babati a 75. percben a keresztlécre csúsztatta a labdát, érett az egyenlítés.

De az eredmény már nem változott, a Fradi megtartotta előnyét és 3-2-re nyerni tudott, amelyet követően a fővárosiak át is vették a vezetést a tabellán a Mezőkövesdtől, a Zalaegerszeg pedig a 11. helyen az OTP Bank Ligában.