NB I: A Paks nyerte a tavaszi idény első mérkőzését

16:15 CET 2019. 02. 02.
Paks MTK
A fővárosban járt sikerrel Csertői Aurél együttese.

Szombaton kora délután az MTK a Paksot fogadta az NB I 19. fordulójának, egyben a 2019-es évnek a nyitómeccsén.

Az első félidőben itt is, ott is akadtak lehetőségek, de finoman szólva sem jöttek futószalagon a ziccerek.

A 41. percben azonban megtört a jég, amikor Remili ollózott pontosan a hazai kapuba egy kipattanó labdát. 0 - 1

A második játékrész is hasonló képet mutatott, igaz, Torghellének voltak próbálkozásai, de gólig nem jutott.

Nem úgy a Paks a 76. percben, ekkor Remili szögletére Szabó érkezett pontosan, és a kapuba pofozta a játékszert. 0 - 2

Ezzel el id dőlt a három pont sorsa, habár a 86. percben Bognár révén szépített az MTK. 1-2

Az eredmény a hátralévő időben nem változott, a Paks 2-1-re nyert és a 7. helyen áll Csertői Aurél együttse, az MTK pedig a 6. pozícióban a tabellán.