Mikor robban a bomba? Cristiano Ronaldo újabb hisztije borzolja a kedélyeket Manchesterben

0:16 CEST 2022. 10. 20.
Anthony Martial Cristiano Ronaldo Manchester United 2022-23
Cristiano Ronaldo-Manchester United csörte: 1223. rész

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Cristiano Ronaldo ismét a padon kezdett a Manchester United-Tottenham Hotspur mérkőzésen a Premier League 11. fordulójában. Ez nem lehetett szokatlan az ötszörös aranylabdás játékos számára, hiszen a vörös ördögök idei 10 bajnoki találkozójából mindössze kétszer volt ott a kezdőcsapatban.

Unibet

Erik ten Hag már az első félidő elején elküldte Ronaldót melegíteni, azonban a 37 éves játékos annak ellenére nem állt be a félidőben, hogy 0-0 állt az eredményjelzőn. A fordulást követően gyorsan kettőt rúgott az MU és simán behúzta a találkozót, így már nem volt szükség a portugál világsztár segítségére.

Viszont Ronaldo miután realizálta, hogy nem fog már pályára lépni, megsértődött és a 89. percben az öltözőbe viharzott.

Győzött a Manchester United, de nagyon úgy tűnik, hogy egy időzített bomba üldögél hétről hétre a kispadon, ami bármikor felrobbanhat és maga alá temetheti az egész öltözőt.

PREMIER LEAGUE, 12. FORDULÓ

Manchester United-Tottenham 2-0 (Fred 47., B. Fernandes 69.)
Liverpool-West Ham 1-0 (Nunez 22.)
Brentford-Chelsea 0-0
Bournemouth-Southampton 0-1 (Adams 9.)
Newcastle-Everton 1-0 (Almiron 31.)

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Fulham-Aston Villa bajnokin a hazaiak győzelme 2.95, a döntetlen 3.40, a vendégsiker 2.55-szörös szorzóval fogadható. (x)