McTominay történelmet írt a Manchester Unitedben

A Manchester United 6–2-re kiütötte a Leeds Unitedet, de a találkozó nem csak az eredmény miatt marad emlékezetes.

Scott McTominay, a Manchester United középpályása a Premier League történetének első játékosa, aki kétszer talált be egy meccs első három percében. A skót válogatott játékos első gólja 69 másodperccel a kezdés után született és alig egy perccel később újra eredményes volt.

McTominay eddig mindössze hat gólt szerzett a MU- an a Premier League-ben játszott korábbi 68 meccsén, legutóbb március elején volt eredményes.

Ole Gunnar Solskjaer együttese  Bruno Fernandes találatával már a 20. percben három góllal vezetett, ilyenre legutóbb 2006-ban volt példa, amikor a Fulham ellen volt ennyi az eredmény.

A vége 6–2 lett, amivel a harmadik helyre ugrott fel a MU. Ugyanakkor ez sem csitítja el azokat a kritikusokat, akik a BL kiesés után támadták meg a csapatot és a menedzsert.

Regisztrálj az Unibet oldalán, tippelj és nyerj. Goal olvasóknak extra 10 000 Ft bónusz!