Leo Messi varázsolt: Mesterhármasával sikert aratott a Barcelona

Messi Barcelona Celta LaLiga
Az argentin ismét megrázta magát.

Szombaton késő este a Barcelona a Celta Vigót fogadta a La Liga mai játéknapján.

A vezetést a katalánok szerezték meg a 23. percben, amikor egy tizenhatoson belüli buktatás után Messi lőtte be higgadtan a megadott büntetőt. 1-0

Aztán azonban a 42. percben Lucas Olaza parádésan tekert szabadrúgásból a hazai kapuba. 1-1

A félidő vége előtt Messi varázsolt, amikor 22 méterről lőtt szabadrúgásból a kapu bal oldalába. 2-1

És az argentin nem állt le, ugyanis a fordulást követően, a 48. percben előző találatát lemásolva megint egy szabadrúgásból tekert 22 méterről az ellenfől kapujának jobb oldalába. 3-1

A meccs végén egy kifejelt labdát a 16-os vonaláról Busquets laposan lőtt a kapu jobb sarkába. 4-1

A Barcelona végül 4-1-es sikert aratott, amellyel a katalánok az élre álltak a Real-t megelőzve jobb gólkülönbségükkel, a Celta pedig a 18. helyen a tabellán.