La Liga: Duplázott az Újpest korábbi játékosa

A középpályás bombái három pontot értek.

Nagy lépést tett a biztos bennmaradás felé a Levante, amely a korábbi újpesti játékos, Enis Bardhi két szabadrúgásgóljával 3–1-re győzött Bilbaóban a spanyol bajnokság 34. fordulójában.

A hazaiak a 8. percben hatalmas bombával szereztek vezetést, Raúl García 22 méteres lövése a jobb felső sarokban kötött ki. (1–0)

A 42. percben villant először Bardhi, aki a 16-os bal széléről lőtte kapura a szabadrúgást, Kepa pedig csak a gólvonal mögül tudta kiütni a labdát. (1-1)

Ezt követően két perccel később ismét a 16-os bal csücskétől Bardhi úgy bombázott a kapu jobb oldalába, hogy a kapus mozdulni sem tudott. (1–2)

Az 1–3-as végeredményt a 90. percben José Luis Morales állította be egész pályás szólót követően, győzelmével a Levante kilenc ponttal megelőzi a más kieső helyen álló Deportivót.

A spanyol élvonalban 2012 május 2-án fordult elő legutóbb, hogy egy játékos két szabadrúgásgólt szerezzen egy mérkőzésen: akkor a bilbaói Benat Etxebarria a Sevilla ellen duplázott.

​Bardhi két találatával már 4 szabadrúgásból elért találatnál jár az idényben.

Hivatalos: Grúz válogatott védővel erősített a Ferencváros