Kitömte ellenfelét az Arsenal, megszenvedett a Manchester United

Kilábalt a gödörből a londoni együttes, a Burnley megizzasztotta Mourinhóékat.

Az angol bajnokság 24. fordulóját rendezik meg a hétvégén, szombaton a Chelsea, az Arsenal, a Man United és a Man City is a pályán.

Kora délután Antonio Conte csapata simán hozta a három pontot, emiatt mind az Ágyúsoknak, mind a Vörös Ördögöknek fel volt adva a lecke a zárkózásra és az ellépésre a Kékektől.

Eden Hazard volt a Chelsea nyerőembere

Arsene Wenger együttese nem is bízta a véletlenre a Crystal Palace elleni találkozó végkimenetelét, hiszen szűk húsz perc alatt négy gólt is berámoltak a vendégeknek: a 6. percben Monreal kezdte a gólgyártást, majd Iwobi, Koscielny (mindkét találatnál Monreal adta a gólpasszt), a 22. percben pedig Lacazette góljával már 4-0 volt a meccs állása.

Ezzel is fordultak a csapatok, a második játékrészben pedig csak a hajrában zörgött a háló, amikor a Palace részéről Milivojevic talált be, kialakítva a 4-1-es végeredményt.

Agüero triplával simán nyert a Man City

Két döntetlen és egy vereség után az Arsenal ma sikerrel járt, és győzelmével továbbra is a 6. helyen áll, a Crystal Palace pedig a 13. a tabellán.

Wenger

A Manchester United szombat késő délután az idény meglepetéscsapata, a Burnley otthonába látogatott.

Egy igen vérszegény és alacsony színvonalú, gól nélküli első félidőt követően alig telt el kilenc perc, amikor Lukaku tálalt az üresen lévő Martial elé, aki pedig parádésan lőtt mintegy tizenegy méterről a keresztlécet is érintve a kapu jobb oldalába. 0-1

Az 57. percben járt a legközelebb az egyenlítéshez a Burnley, amikor Gudmundsson a keresztlécet találta el szabadrúgásból.

Több találat azonban nem született, egy igencsak felejthető meccsen, megizzadva gyűjtötte be a három pontot Mourinho csapata, amellyel az MU a 2. helyen, a Burnley pedig a 8. pozícióban a bajnokságban.