Idegenben nyert a Lazio, Nagy Ádámék hátrányból mentettek pontot

Komolyat küzdve sikerült a pontszerzés a Bolognának.

Az olasz bajnokság 9. fordulója vasárnap tovább folytatódott, többek közt a Parma - Lazio és a Bologna - Torino összecsapásokkal.

A Lazio ezúttal idegenbe látogatott a Parma otthonába és be is gyűjtötte a három pontot.

A csapatok gól nélküli döntetlennel vonultak szünetre, a második félidő hajrájában azonban egy buktatást követően büntetőhöz jutottak a 81. percben, Ciro Immobile pedig magabiztosan lőtt a léc alá. 0-1

Már úgy tűnt, hogy ennyi is marad a vége, azonban a 93. percben egy kontra végén Immobile ugratta ki Correát, aki éles szögból lőtt a kapu bal oldalába. 0-2

A meccset 2-0-ra nyerték a fővárosiak, amellyel a Lazio fellépett a dobogó harmadik helyére.

Ciro Immobile Lazio 2018-19

Az egyetlen magyar érdekeltségű meccsen a Bologna a Torinót fogadta.

A hazaiak kezdőjében kapott helyet és végig is játszott Nagy Ádám, azonban már a 14. percben Falque révén vezettek a vendégek. 0-1

Az első félidőben nem sikerült az egyenlítés a Bolognának,sőt, ugyanolyan rosszul kezdődött nekik a játékrész, mint az első, hiszen az 54. percben Baselli megduplázta a Bikák előnyét. 0-2

Azonban a Bologna összeszedte magát és az 59. percben Santander góljával szépíteni tudtak. 1-2

Sőt, a hajrá felé közeledve a 77. percben Calabresi is betalált a hazaiaktól. 2-2

A Bologna kétgólos hátrányból állt fel és hozta 2-2-re a meccset, amellyel jelenleg Nagyék a 17., a Torino pedig a 12. helyen a bajnokságban.