Hazai pályán égett meg a Manchester United

Daniel James gólja csak a szépítésre volt elég a Unitednek.

A Manchester United együttese a Crystal Palace-szel csapott össze a Premier League-ben.

A találkozó elején nagy erőkkel támadott a hazai csapat, azonban James-nek és Rashfordnak sem sikerült betalálnia.

Így nagy meglepetésre a vendégek szerezték meg a vezetést: a 32. percben egy kapuskirúgás után  Schlupp fejelte le a labdát Ayewnek, aki senkitől sem zavartatva kapura vitte a labdát, majd a hálóba lőtt. 0-1

A 42. percben Paul Pogba végzett el egy szabadrúgást 18 méterről, de a francia lövése a kapu fölött hagyta el a játékteret.

A 69. percben büntetőhöz jutott a Manchester United McTominay buktatása után, a büntetőt pedig Rashford a kapufára lőtte.

A 89. percben Daniel James 14 méteren kapott egy passzt, majd gyönyörűen eltekerte a labdát a hosszú felsőbe. 1-1

A 93. percben egy szép kontra végén Zaha adta le a labdát Patrick van Aanholtnak, aki a rövid sarokba lőtte be a labdát. 1-2

A hátralévő időben már nem esett újabb gól, így a Manchester United otthonából a Crystal Palace 3 pontot vitt el.