Hátrányból fordítva nyert a Juve, kikapott az Inter

A Zebrák elképesztő sorozata ma este sem szakadt meg.

Vasárnap este a Lazio a Juventust fogadta az olasz bajnokság 21. fordulójában.

Az első félidőben a rómaiak voltak veszélyesebbek, ugyanis először Wallace fejesét kellett védenie Szczesny-nek, majd Parolo próbálkozását is védte a torinóiak kapusa.

Érzékelteti a meccset, hogy az első félidőben nem is volt kaput eltaláló lövése a Juvénak. Gól azonban nem született, 0-0-val fordultak a csapatok.

A második játékrészből alig telt el 15 perc és vezetett a Lazio: balról érkezett szöglett a torinóiak kapujának előterébe, amelyet azonban nem a Lazio egyik játékosa, hanem Emre Can csúsztatott saját kapujába. Öngól! 1-0

A 74. percben azonban válaszoltak a Zebrák, amikor Dybala lőtt kapura egy beadást követően, próbálkozását még védte a Lazio kapusa, de a kipattanót Cancelo vágta a jobb alsóba. 1-1

Sőt, a 88. percben büntetőhöz jutottak a vendégek, amelyet Ronaldo lőtt be, kialakítva a végerdményt. 1-2

Sikerével a Juventus már 11 ponttal vezeti a Napoli előtt a tabellát, a Lazio pedig a 8. helyen a Serie A-ban.

Douglas Costa Marco Parolo Lazio Juventus Serie A

Korábban került sor a Torino és az Inter összecsapására.

A találkozót a Bikák nyerték 1-0-ra, miután a 35. percben Ansaldi szöglete után Izzo bólintott a vendégek kapujának jobb oldalába.

A meccs krónikájához tartozik, hogy a 86. percben a kiállítás sorsára jutott az Inter részéről Napolitano.

A torinóiak sikerükkel a 10., az Inter pedig a 3. helyen áll a bajnokságban.