Ahogy korábban már beszámoltunk róla, az ETO FC 1-0-s győzelmet aratott a Kisvárda otthonában szombaton, ennek a sikernek köszönhetően pedig megelőzték a Ferencvárost és történetük ötödik bajnoki címét ünnepelhették a magyar bajnokságban.
Az ünneplést egy sajnálatos incidens árnyékolta be
Ugyanis a lefújást követően a győri szurkolók jelentős része a pályára özönlött, hogy a játékosokkal együtt ünnepelje a történelmi bajnoki címet.
A biztonsági őrök ugyan egy ideig próbálták visszaterelni az örömmámorban úszó ETO drukkereket, azonban végül győzött a túlerő, és nem sikerült megakadályozni, hogy a győriek feljussanak a pályára.
A biztonságiak felrúgták az egyik győrit
Amikor már lenyugodni látszódtak a kedélyet, akkor az egyik bizonsági őr váratlanul felrúgta az egyik futva ünneplő győri szurkolót, aki hasra is esett a rúgás következtében.
Szurkolótársai rögtön a bajba jutott szimpatizáns védelmére keltek, ezt követően heves szóváltás következett a hevesen gesztikuláló győriek és bizonsági csapat között, de további tetlegességig már nem fajult az incidens, legalábbis a videófelvételek tanulsága szerint.
Ha bővebben érdekel a futball szenvedélye és minden háttértörténete, látogass el a Bunteto.com oldalára, mely Magyarország egyik legmélyebb hangja.
A legfrissebb hírekért kövess minket a GOAL Google News oldalán is! |



