Európa-liga: Nem bírt ellenfelével a Manchester United és az AS Roma

Sem az angolok, sem az olaszok nem jártak sikerrel.

A Ferencváros meccsével egyidőben több Európa-liga mérkőzést rendeztek a kontinensen.

Európa-liga: Hazai pályán szenvedett vereséget a Ferencváros

A Manchester United ezúttal az AZ Alkmaar vendége volt és az angolok nem voltak képesek betalálni, ahogy a hollandok sem a 90 perc alatt.

A felek végül 0-0-val végeztek, amely után a United továbbra is vezeti az L-csoportot azonos pontszámmal a Partizan Belgráddal, akik ma az Asztana otthonában nyertek.

AZ - Manchester United, 10032019

Az AS Roma a Wolfsberger otthonába látogatott és az olaszok is csak egy pontot tudtak szerezni.

A vendégek részéről Spinazzola volt eredményes, a hazaiak oldaláról pedig Liendl talált be.

Az 1-1-es végeredményt követően a Roma pontazonossággal vezeti a J-csoportot a Wolfsbergerrel együtt.

Pastore Wolfsberger Roma Europa League

Az Európa-liga kora esti eredményei:

FC Asztana 1 - 2 Partizan
AZ Alkmaar 0 - 0 Manchester United
Basaksehir 1 - 1 Mönchengladbach
Besiktas 0 - 1 Wolves
Braga 2 - 2 Slovan Bratislava (Holman Dávid kezdett a szlovákoknál, a 68. percben cserélték le)
CSZKA Moszkva 0 - 2 Espanyol
Ferencvárosi TC 0- 3 Ludogorec
Feyenoord 2 - 0 FC Porto
Olekszandrija 1 - 1 Gent
St. Etienne 1 - 1 Wolfsburg
Wolfsberger AC 1 - 1 AS Roma
Young Boys 2 - 1 Glasgow Rangers