Videó: csak úgy potyogtak a gólok a kölni nyitányon!

Ötven perc leforgása alatt hét gól született Kölnben.

Ötven perc leforgása alatt hét gól született péntek este Kölnben, a Bundesliga 32. fordulójának nyitómeccsén.

A házigazda Köln a 28. percben már két góllal vezetett a Werder Bremen ellen, de bő tíz minutum elteltével szertefoszlott az előnye. A Kecskések nem hagyták annyiban a dolgot, már a második félidő elejére visszaállították a kétgólos különbséget, amikor Anthony Modeste-nek összejött a dupla, egy bombaerős, a rövid alsóba tartó lövéssel 14 méterről (4-2).

Ezután a Werder az exarsenalos Serge Gnabry révén már csak faragni tudott a hátrányán, az újabb egyenlítés terve füstbe ment.

A Köln ezzel éppen a Werdert taszította le az El-indulást garantáló hatodik helyről két fordulóval a végelszámolás előtt.

Anthony Modeste 1 FC Koln Bayern Munchen Bundesliga 17932016

Bundesliga, 32. forduló, végeredmény:
Köln-Werder Bremen 4-3 (Modeste 13., 47., Bittencourt 28., Zoller 44., ill. Bartels 34., Gebre Selassie 40., Gnabry 62.)