Videó: Bombagóllal nyert a Liverpool

Vezéráldozattal járt együtt azonban a siker.

A mérkőzés negyedik percében a combjához kapott a Pool ásza, Philippe Coutinho. A brazil nem sokáig bírta a pályán, le kellett cserélnie őt Jürgen Kloppnak.

A másik oldalon is történt később egy kényszerű változtatás, ekkor Miguel Britost váltotta Christian Kabasele.

A 41. percben a csereként beállt Lallana lőtte rá a kipattanót, de a próbálkozás a keresztlécen csattant.

A játékrész ráadásában azonban Lucas Leiva beadásából Emre Can brilliáns mozdulattal juttatta a hálóba a labdát. 0-1

A fordulást követően taktikusan tartotta előnyét a vendég csapat, még az is belefért, hogy Lallana egy kontra végén a kapu helyett a kapu mellé lőtt ziccerben.

A sluszpoén a hajrában érkezhetett volna, de Sebastian Prödl próbálkozását a keresztléc hárítani tudta.

Győzelmével a Liverpool nagy lépést tett a BL-helyek egyikének megszerzésére, hiszen a harmadik helyen áll a tabellán.