BL-rájátszás: A Benfica nem bírt a PAOK-kal, a PSV komoly előnyben

abola
Megkezdődtek a BL-rájátszás párharcai.

Kedden este három összecsapásra került sor a Bajnokok Ligája rájátszásának első felvonásán.

Az egyik mérkőzésen a portugál Benfica a görög PAOK-ot fogadta, és Pizzi tizenegyes találatával az első félidő hajrájában meg is szerezték a vezetést a hazaiak. 1-0

Azonban a meccs hajrájában egy szabadrúgást követően a vendégek először a keresztlécet találták el, a kipattanót viszont Amr Warda vágta a kapuba. 1-1

Az eredmény nem változott, a görögök az 1-1-es eredménnyel igen kedvező helyzetből várhatják a jövő heti visszavágót.

Benfica Fans 13042016

Az est másik meccsén a fehérorosz BATE Boriszovhoz látogatott a holland PSV Eindhoven, és egy igen gólgazdag meccsen 3-2-re nyerni tudtak a vendégek, amellyel nem sok rizikót vállalva kijelenthetjük, hogy a PSV fog továbbjutni a párharcból.

A harmadik találkozón a szerb Crvena Zvezda és az osztrák Salzburg csaptak össze, a meccsen nem született találat, azaz teljesen nyitott a két csapat párharcának második felvonása.