BL: Nem tudott Görögországban nyerni a Tottenham Hotspur

Pedig az angolok már két góllal is vezettek.

Szerdán kora este két mérkőzéssel folytatódtak a Bajnokok Ligája idei küzdelmei.

A Tottenham Hotspur az Olympiakosz vendége volt és a londoniak Harry Kane büntetőből szerzett találatával vezettek, amelyet Lucas Moura duplázott meg a 30. percben.

Azonban a görögök még az első játékrész végén Podence góljával.

Sőt, az 54. minutumban a hazaiak is kaptak egy tizenegyest, amelyet Valbuena értékesített.

Ezzel ki is alakult a 2-2-es végeredemény, amely igencsak hízelgő eredmény a görögökre nézve, főleg, hogy kétgólos hátrányt dolgoztak le.

Dele Alli Tottenham 2019-20

Egyidőben a másik meccsel rendezték meg a Club Brugge és a Galatasaray közti mérkőzést.

Ez a találkozó sokkal kevesebb izgalmat hozott, már ami a gólokat illeti, hiszen a 90 perc alatt a felek képtelenek voltak betalálni.

A csapatok végül 0-0-val végeztek, 1-1 pontot szerezve a Real Madriddal és a PSG-vel kiegészülő A-csoportban.