BL: A PSG nyerte a gigászok csatáját

Nyert a Juventus, a Barcelona, a Manchester United, a Chelsea és a Roma is.

Az A csoportban a Manchester United Moszkvába látogatott. A Szpartak nem volt igazi ellenfele José Mourinhóéknak, hiszen a Vörösök 3 gólos győzelmet arattak Lukaku és Martial révén. A másik találkozón a Basel 5-0-ra ütötte ki a Benficát.

A nap rangadóján a Paris Saint-Germain kivégezte a vendég Bayern Münchent. A bajorok már az első félidőben két gólos hátrányba kerültek Dani Alves és Cavani révén, a különbséget pedig a 60. percben Neymar növelte. A B csoport másik találkozóján a Celtic 3-0 arányban verte meg az Anderlechtet.

A C jelű kvartettben az AS Roma idegenben tudott győzni Manolas és Dzeko góljaival, míg az Atleti - Chelsea mérkőzésen a hajrában döntötte el a találkozót a csereként beálló Batshuayi.

A D csoportban a két nagyágyú saját találkozóján kapott gól nélküli győzelmet aratott. A Barca a Sportingot, míg a Juventus az Olympiakoszt múlta felül.