Belgrádban kapott ki a Liverpool, továbbra is padlón a Monaco

Meglepetésre még csak pontot sem szerzett Klopp együttese.

Kedden kora este két meccsel folytatódtak a küzdelmek a Bajnokok Ligájában.

A Liverpool a Crvena Zvezda otthonába látogatott, de a szerbek igencsak meglepték az angolokat.

Erős első hazai 15 perc után még Sturridge lőtt a keresztléc fölé egy ziccert a 17. minutumban, öt perccel később azonban egy szöglet után Pavkov fejelt zavartalanul Alisson mellett a hálóba. 1-0

Sőt, a 29. percben ismét a támadó villant, amikor lerázta magáról Wijnaldumot, és mintegy 23 méterről Pavkov elemi erővel lőtte ki a kapu jobb oldalát. 2-0

Milan Pavkov Red Star 2018-19

Klopp a szünetben váltott, behozta Sturridge helyére Firminót, és a Pool nagyobb fokozatra kapcsolt.

Egy hazai játékoson megpattanó labda a keresztlécről jött vissza a mezőnybe, majd a 71. percben Salah egy kemény lökettel a jobb kapufát is eltalálta, de ma nem ment a helyzetkihasználás a Vörösöknek.

A 82. percben előbb fejjel Matip, majd éles szögből Salah újra próbálkozhatott lábbal, de a jobb kapufánál jól zárta a szöget a hazaiak kapusa.

A hátralévő időben nem változott az eredmény, a Crvena Zvezda nagy meglepetésre 2-0-ra nyert, amely igen komolyan veszélybe sodorhatja a Pool továbbjutási reményeit, habár Kloppék jelenleg még mindig vezetik csoportjukat.

A csoport állása jelenleg:

1. Liverpool 6 pont (4 meccs)

2. Napoli 5 pont (3 meccs)

3. PSG 4 pont (3 meccs)

4. Crvena Zvezda 4 pont (4 meccs)

Jurgen Klopp Liverpool 2018-19

Az A-csoportban az idén teljesen maga alatt teljesítő Monaco a Club Brugge együttesét fogadta.

Különösen nem csodálkoztunk az eredmény alakulásán, de az azért meglepő volt, hogy Hanaken duplája és Wesley találata után már 3-0-ra ment a szünetben a vendég együttes.

Thierry Henry csapata a második félidőben sem tudott megújulni, már ami az eredményességet illeti, sőt, Vormer találatával 0-4 lett a végeredmény, azaz a belgák nagyon simán gyűjtötték be idegenben a három pontot.