Az NB I szombati rangadóját a Fehérvár nyerte a Debrecen ellen

molfehervarfc
A múlt heti fiaskó után ismét ráléptek a győzelem ösvényére Kovács Istvánék.

Az NB I 8. fordulójának szombati rangadóján a Fehérvár együttese fogadta a Debrecen csapatát.

A hazaiak már a 9. percben megszerezték a vezetést Kovács István találatával, aki ezzel 1-0-ra módosította az eredményt.

A DVSC-t azonban nem törte be meg a gyors bekapott gól és már az első félidő 29. minutumában kiegyenlítettek Adeniji révén. 1-1.

Az első játékrészben több találat már nem született, így döntetlennel vonultak pihenőre a csapatok.

a második félidőben mindkét csapat előtt adottak lehetőségek, de végül ismét a fehérváriak szerezték meg a vezetést.

A 66. percben egy szögletet követően Visar Musliu góljával tehát újra a hazaiknál volt az előny. 2-1.

A találkozón ezt követően már nem született több gól, így a Fehérvár a múlt heti vereségét máris kijavította, hiszen megnyerte a mérkőzést 2-1-re.