A Puskás Akadémia kiütéses győzelmet aratott a Ferencváros ellen

20:05 CEST 2019. 08. 25.
Puskás Akadémia
Nagy pofonba szaladt bele a fővárosi együttes.

Vasárnap kora este a Puskás Akadémia a Ferencvárost fogadta az NB I-ben.

A mérkőzés első találatát a vendégek szerezték, amikor a 12. percben egy labda Szpirovszki elé került, ő pedig szépen tekert át a hazaiak kapusa felett. 0-1

Innentől kezdve azonban a felcsútiaké volt a meccs: a 40. percben Sós Bence 16 méterről bombázott szépen a keresztléc alá. 1-1

Az 57. percben Gróf buktatta a 16-oson belül a Puskás Akadémia csatárát. A megadott büntetőhöz a sértett Knezevic állt oda és magabiztosan lőtt a hálóba. 2-1

Aztán egy duplázásra is sor került, nem is akármilyenre: előbb a 79. percben Ulbrik pazarul tekert a bal felső sarokba, majd a 84. minutumban a kimozduló Gróf felett emelt estében a hálóba. 1-4

Ezzel a Puskás Akadémia kiütéses, 4-1-es győzlmet aratot, amely után a felcsútiak az 5., a Fradi pedig 2 lejátszott meccs után a 9. helyen áll.