Manchester United

A Manchester United és Cavani történelmet írt a Roma ellen

8:10 CEST 2021. 04. 30.
Edinson Cavani Manchester United 2020-21

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

A Manchester United csütörtök este tönkreverte a Romát (6–2) az Európa-liga elődöntőjében, pedig a szünetben még a vendégek vezettek az Old Traffordon. Ezzel több tekintetben is a csúcsokat ostromolta a klub.

A MU lett a második csapat, amely nemzetközi klubsorozat elődöntőjében hat gólt tudott szerezni, ez korábban csak a Real Madridnak sikerült 1964-ben. Az angol együttes a Roma ellen nem először rendez parádét, hiszen 2006-ban a BL-negyeddöntőben 7–1-re nyert az együttes.

A meccs egyik hőse Edinson Cavani volt. A csatár eddig 33 meccset játszott a manchesteri együttesben és immár 12 gólt szerzett, de 2005 óta ő a legidősebb játékos, aki kétszer is betalált egy európai verseny elődöntőjében. A MU támadójánál idősebben csak Philip Cocu tudott két gólt szerezni egy elődöntőben: a támadó 113 nappal volt öregebb, amikor a Milan ellen duplázott a BL-ben.

A Manchester lényegében döntős a sorozatban, de a helyzete nem könnyű, hiszen vasárnap egy angol klasszikus találkozó, a Liverpool elleni bajnoki vár rá. Ezt követően ismét a Roma lesz az ellenfél, de akkor már idegenben, majd a Premier League-ben jön az Aston Villa elleni találkozó.

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

Ha a Roma akár egy góllal is nyer a Manchester United ellen, akkor az négyszeres pénzt fizet.