Liverpool-Norwich Premier League

A Liverpool magabiztos győzelemmel kezdte a Premier League-et

Pénteken késő este megkezdődött a Premier League 2019/20-as idénye a Liverpool - Norwich City találkozóval.

A szezon első találata öngólra sikeredett, amikor a 7. percben Origi balról érkező beadásába Hanley olyan pechesen ért bele, hogy a labda a saját kapujában kötött ki. 1-0

A 19. percben már kettővel mentek a Vörösök, amikor a jobb oldalon Firmino adott fifikás passzt csapattársának, Salah pedig higgadtan lőtt a hosszú sarokba. 2-0

A 28. minutumban pedig el is dőlt a három pont sorsa, ekkor Salah szögletét Van Dijk bólintotta 8 méterről a hálóba. 3-0

A 42. percben aztán padlóra került a Norwich, amikor Origi 8 méterről csúsztatott a kapuba. 4-0

A második félidő sokkal csendesebb volt, már ami a gólokat illeti, a 64. percben azonban Pukki találatával zárkóztak a vendégek. 4-1

Ezzel ki is alakult a végeredmény: a Liverpool simán, 4-1-re győzni tudott hazai pályán a PL-nyitómeccsen a Norwich ellen.

Ki lesz a Liverpool következő vezetőedzője Jürgen Klopp nyári távozása után?