A brazilok a németeket verték, az angolok az olaszokkal remiztek

22:56 CEST 2018. 03. 27.
Gabriel Jesus Brazil
Videóbíró segítségével "mentettek pontot" a taljánok az angol válogatottal szemben.

Kedd este a magyar csapat mellett számos nemzeti válogatott is pályára lépett, és világbajnoki résztvevők is összecsaptak egymással.

Gulácsi bravúrja sem volt elég: ismét kikapott a magyar válogatott

Az est egyik leginkább várt meccsét Németország és Brazília vívta egymással, a selecao pedig a 37. percben szerzett találattal vezetett: Willian jobb oldali beadására Gabriel Jesus érkezett, kemény fejesébe még Trapp bele tudott kapni, de a labda a hálóban kötött ki. 0-1

A második félidőben nem született újabb találat, a brazilok 1-0-s sikert arattak a Nationalelf ellen.

Mbappé-dupla, Pogba mesteri gól: sikerrel jártak a franciák Oroszországban

Anglia pedig Olaszországgal találkozott, és a háromoroszlánosok részéről egy fifikás góllal szereztek vezetést a 26. percben: a tizenhatos előterében jutott szabadrúgáshoz az angol csapat, az olaszok nem rendeződtek vissza, Lingard gyorsan lepasszolta a labdát a jobbján érkező Leicester csatárnak, Jamie Vardy pedig egyedül kilépve lőtt a bal felső sarokba. 1-0

A második negyvenöt percben nem született gól, egészen a hajráig, amikor a videóbírót igénybe véve adott büntetőt a játékvezető az olaszoknak, amelyet Insigne magabiztosan lőtt az angol hálóba, kialakítva az 1-1-es végeredményt.