Hírek Élő eredmények

2020. szeptember 22. eredmények

2020. szeptember 22.
VE 2020. 09. 22. (21:00 CEST)
2 - 1
Krasnodar PAOK
(ÖSSZ 4 - 2)
VE 2020. 09. 22. (21:00 CEST)
1 - 2
Maccabi Tel Aviv Salzburg
(ÖSSZ 2 - 5)
VE 2020. 09. 22. (21:00 CEST)
0 - 0
Slavia Praha Midtjylland
(ÖSSZ 1 - 4)
VE 2020. 09. 22. (20:30 CEST)
0 - 5
Cowes Sports Weston-super-Mare
VE 2020. 09. 22. (20:30 CEST)
1 - 2
Crawley Down Gatwick Hendon
BÜNT 2020. 09. 22. (20:30 CEST)
3 - 3
East Grinstead Town Worthing
(BÜNT 4 - 3)
VE 2020. 09. 22. (20:30 CEST)
5 - 0
Hartley Wintney Erith & Belvedere
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 0
AFC Mansfield Gainsborough Trinity
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 4
Ashford United Bracknell Town
TÖR 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 0
Atherton Collieries Bamber Bridge
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 2
Aylesbury United Moneyfields
(BÜNT 3 - 4)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 0
Banbury United Carlton Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
6 - 1
Barking Dunstable Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 3
Barnstaple Town Wimborne Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 1
Barwell Bedworth United
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 1
Bedfont Sports Lewes
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 3
Bowers & Pitsea Hornchurch
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 0
Brantham Athletic St Ives Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 2
Bromsgrove Sporting Stratford Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 0
Burnham Northwood
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 1
Bury Town Brightlingsea Regent
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
7 - 0
Buxton Belper Town
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 1
Cambridge City Stowmarket Town
(BÜNT 4 - 2)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 3
Chalfont St Peter Farnborough
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 1
Chasetown Basford United
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 2
Chatham Town Southall
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 0
Chertsey Town Leatherhead
(BÜNT 5 - 4)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 1
Chichester City Cribbs
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 1
Chipstead Deal Town
(BÜNT 4 - 2)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 1
Christchurch Dorchester Town
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 2
Cinderford Town Royal Wootton
(BÜNT 5 - 6)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 3
City of Liverpool Morpeth Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 0
Coalville Town Sheffield
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 3
Cobham Risborough Rangers
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 1
Coggeshall Town Stansted
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 0
Consett Stockton Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 1
Corinthian Sevenoaks Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 2
Coventry Sphinx Ilkeston Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 2
Daventry Town Evesham United
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 2
Dereham Town Canvey Island
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 2
Ely City Biggleswade
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 2
Fairford Town Sholing
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 1
Frickley Athletic Marine
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 1
Frimley Green Marlow
(BÜNT 1 - 4)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
4 - 1
Frome Town AFC Stoneham
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 2
Grantham Town Rushall Olympic
(BÜNT 3 - 1)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 2
Hanley Town Redditch United
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
5 - 1
Haringey Borough Tunbridge Wells
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 1
Harlow Town Waltham Abbey
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 0
Hastings United Chesham United
(BÜNT 6 - 5)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 3
Haverhill Rovers Maldon & Tiptree
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 1
Haywards Heath Town Hanwell Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 2
Hednesford Town Long Eaton United
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 1
Horsham Kingstonian
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 1
Kings Langley Clacton
(BÜNT 4 - 2)
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 0
Lancaster City Runcorn Town
(BÜNT 4 - 3)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 2
Leek Town Mickleover
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
4 - 0
Leighton Town Mildenhall Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
5 - 1
Leiston Biggleswade Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 3
Little Common Corinthian-Casuals
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 3
Long Melford Cheshunt
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 0
Longridge Town Charnock Richard
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 2
Margate Hayes & Yeading United
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 0
Marske United Trafford
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 2
Merstham AFC Dunstable
(BÜNT 6 - 7)
TÖR 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 0
Merthyr Town Poole Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 1
Mossley Ramsbottom United
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 2
Peterborough Sports Enfield Town
(BÜNT 5 - 4)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 2
Quorn Matlock Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
5 - 3
Radcliffe Workington
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 0
Royston Town Wroxham
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 1
Saltash United Cirencester Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 2
Scarborough Athletic Ashton United
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 2
Shifnal Town Alvechurch
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 2
South Park Bognor Regis Town
(BÜNT 2 - 4)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 2
Staines Town Walton Casuals
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 0
Stalybridge Celtic Bishop Auckland
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
4 - 0
Stamford AFC Sudbury
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 5
Steyning Town Sheppey United
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 4
Sunderland RCA Prescot Cables
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 0
Swindon Supermarine Shepton Mallet
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
7 - 2
Tadcaster Albion Litherland Remyca
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 1
Tadley Calleva Truro City
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 3
Tamworth Stourbridge
(BÜNT 5 - 4)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
5 - 0
Taunton Town Wantage Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 4
Tividale Nantwich Town
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 0
Walthamstow St Margaretsbury
(BÜNT 4 - 3)
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 0
Warrington Town South Shields
(BÜNT 5 - 6)
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 1
Welwyn Garden City Bishop's Stortford
(BÜNT 3 - 4)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 5
West Allotment Celtic Hyde United
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 0
West Auckland Town Runcorn Linnets
(BÜNT 2 - 3)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
0 - 1
West Bridgford Halesowen Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 3
Westfields Worksop Town
BÜNT 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 1
Whitby Town Warrington Rylands
(BÜNT 3 - 4)
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 2
Whitley Bay Witton Albion
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
2 - 0
Whyteleafe Binfield
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
3 - 2
Winchester City Clevedon Town
VE 2020. 09. 22. (20:45 CEST)
1 - 2
Yate Town Bristol Manor Farm
VE 2020. 09. 22. (21:00 CEST)
2 - 3
Lowestoft Town Aveley
VE 2020. 09. 22. (21:00 CEST)
2 - 1
Skelmersdale United Bootle
VE 2020. 09. 22. (14:30 CEST)
2 - 1
Südtirol Latte Dolce
VE 2020. 09. 22. (20:30 CEST)
1 - 2
Ternana AlbinoLeffe
Nincs több meccs