Osvježeno
Komentari()
twitter.com/GalatasaraySK
Gomis je samo deset dana nakon što se srušio na terenu, u 7:0 pobjedi Galatasarayja, u razmaku od 28 minuta zabio četiri gola

PSG je na gostovanju kod Troyesa s 2:0 slavio golovima Di Marie i Nkunkua.

Udarac u nezgodno mjesto zaradio je Kimpembe.

Debi u dresu Parižana zabilježio je Timothy Weah, sin Gerogea Weahe.

Rennes je na gostovanju pobijedio Amiens s 2:0, a za goste su pogađali Khazri u 41. minuti te Sarr u 86. minuti.

Angers je s 3:0 slavio protiv Guingampa. Domaća momčad je do prednosti došla već u prvoj minuti kada je zabio Tait, povećao je Ekambi u 89. minuti, a konačan rezultat postavio je u trećoj minuti sudačke nadoknade

Metz je dugo vodio protiv Toulousea, ali relativno rani crveni karton omogućio je gostima da u 84. minuti dođu do izjednačenja, 1:1.

Remi su upisali i Saint Etienne te Dijon, (2:2). Dvostruki strijelac za domaćine bio je Berić, dok su za goste zabili Tavares i Said.

U dvoboju bivših Tudorovih momčadi, Galatasarayja Karabukspora bolji su bili gosti iz Istanbula s čak 7:0. Najbolji igrač bio je Bafetimbi Gomis koji je samo desetak dana nakon što se srušio na terenu, postigao četiri gola u razmaku od pete do 33. minute. Za Galatasaray su još zabili Rodrigues, Gumus te Yilmaz (autogol).

Basaksehir je na domaćem terenu bio bolji od Goztepea s 2:0, a asistent kod drugog gola bio je Edin Višća.

Katastrofalan, 8:0 poraz doživjeli su u debiju u kineskoj Superligi donedavni igrači Atletico Madrida, Yannick Carrasco i Nicolas Gaitan te svjetski prvak, Portugalac Jose Fonte. Naime, njihov je Dailan poražen na gostovanju kod Shanghai SIPG-a, za koji između ostalih igraju Hulk i Oscar, a upravo je bivši igrač Chelseaja Oscar s tri gola i dvije asistencije bio najbolji igrač Shanghaija, a prvi gol zabio je već u prvoj minuti.

Dailan je bez obzira na 'Atleticov' dvojac u napadu ostao bez udarca na gol.

Debi u Kini zabilježio je bivši Barcelonin i Liverpoolov igrač, Javier Mascherano koji je u remiju Hebei Fortune na gostovanju kod Tianjin Tede (1:1) odigrao svih 90 minuta na poziciji zadnjeg veznog. Poveli su domaćini u 25. minuti preko Jiakang Huija, Lavezzi je promašio jedanaesterac u 69. minuti, ali je bod gostima donio Chengdong Zhang u 86. minuti.

Dan ranije, Tianjin Quanjian je pobijedio Henan s 4:0, a golove su zabili Modeste (2), Witsel te Ke Sun.

U derbiju dvaju Guangzhoua, bolji je s 5:4 bio R&F od Evergrandea, a po tri su gola zabili Alan i Zahavi.

U Poljskoj, na utakmici između Piasta i Gornika, pri vodstvu domaćina 1:0 došlo je do prekida utakmice jer su navijači srušili ogradu te pokušali ući na teren.