'Lopov' Sterling se ispričao: Nije bio penal!

Osvježeno
Komentari()
Izvukao je Sterling jedanaesterac koji je donio vodstvo 2:0 građanima, a na kraju je u mreži Šahtara lopta završila čak šest puta

Manchester City razbio je Šahtar s nestvarnih 6:0, a jedan od strijelaca bio je i Raheem Sterling u 48. minuti igre.

No ranije u utakmici, Sterling je pao u šesnaestercu, nakon čega je sudac Viktor Kassai uputio na bijelu točku... A penala nije bilo! Bio je to komičan pad, a prema mnogima - najgori penal u povijesti...

Međutim, bilo je to dovoljno da već u 24. minuti Gabriel Jesus poveća vodstvo građana na 2:0, a kasnije je po Ukrajince sve samo išlo još više nizbrdo... No Sterling se barem ispričao!

"Išao sam do lopte i ne znam što se dogodilo. Završio sam na podu i prevrnuo se", započeo je engleski reprezentativac te nadodao:

"Mislim da nije bilo kontakta, bila je to moja greška. Isprike i sucu i Šahtaru."

A City je sada tri boda ispred Lyona na vrhu grupe, Francuzi su remizirali s Hoffenheimom drugu utakmicu zaredom.

"Ovo je važno, trebala nam je pobjeda da držimo pritisak na ostalima i točno smo to učinili", rekao je Sterling, a njega i suigrače u nedjelju očekuje manchesterski derbi - na Etihad stiže United!

Guardioli prijeti kazna jer je spomenuo suca?!
Novi udarac za Kovača, iz Bayerna najavili velike promjene
Ronaldo otišao, Messi priznao: Osjećao sam strah, a liga je neizvjesnija nego prije!
Nevjerojatni problemi Monaca! Henry: Očito se moram registrirati...
Conte definitivno zatvorio vrata Realu, a kraljevski klub pronašao stalno rješenje!