Rebić asistent u razbijanju Schalkea, Bayern peti! Vaha opet neporažen, Roma uvjerljiva

Komentari (0)
ANTE REBIC EINTRACHT FRANKFURT GERMAN BUNDESLIGA 02112018
Ćorić, Badelj, i Balić nisu nastupili u Serie A, bez učinka ostao je Vlašić, Ćorluka protiv Uremovića, na terenu i Dinamovi suparnici, dva gola Grezde

U 12. kolu Serie A Roma je upisala sedmu uzastopnu utakmicu bez poraza pobijedivši kod kuće Sampdoriju 4:1.

Strijelci za vučicu bili su Jesus (19'.), Schick (59'.) i El Shaarawy koji je zabio dva gola pogodivši u 72. i 90+3. minuti. Za goste je smanjio Defrel u 89. minuti. Džeko je ušao u 68. minuti umjesto Schicka i ostao bez gola, a Ante Ćorić odgledao je utakmicu s klupe.

Chievo je odigrao 2:2 s Bolognom, a nakon utakmice Ventura je ponudio ostavku na poziciji glavnog trenera momčadi iz Verone nakon što je danas osvojio prvi bod u mjesec dana koliko je klupi.

Roma-Sampdoria

Empoli je pred svojim navijačima slavio 2:1 protiv Udinesea. Andrija Balić ostao je klupi gostiju.

Sassuolo i Lazio podijelili su bodove odigravši 1:1. Parolo je doveo Inzaghijevu momčad u vodstvo u 8. minuti, a Ferrari poravnao u 15. minuti. Milan Badelj nije nastupio.

Eintracht je u Frankfurtu srušio Schalke 3:0 pobjedom u kojoj je Ante Rebić upisao asistenciju. Hrvatski napadač dodao je Joviću kod prvog (61'.) od njegova dva gola (73'.), a treći zgoditak (81'.) djelo je Hallera.

RB Leipzig je s istovjetnih 3:0 slavio kod kuće protiv Bayer Leverkusena uz dva gola Poulsena i jedna Klostermanna. A pobjede ove dvije momčadi znače da je Bayern pao na petu poziciju!

RB Leipzig Bayern München 18032018

U francuskoj Ligue 1 igrane su utakmice 13. kola. Marseille je s 2:0 bio bolji od Dijona golovima Ocamposa i Ramija, a Bordeaux i Caen odigrali su bez golova (0:0). Za žirondince u igru nije ulazio Toma Bašić.

Nantes Vahida Halilhodžića i u petoj je uzastopnoj utakmici ostao neporažen remiziravši kod Rennesa 1:1.

Alaves je 2:1 pobjedom nad Huescom došao na bod Barceloni, Rayo Vallecano i Villarreal odigrali su 2:2, a Sevilla je s 2:1 pobijedila Espanyol.

Mercado Sergio Garcia Sevilla Espanyol

Aktivni su bili i Dinamovi suparnici iz skupine Europske lige. Anderlecht je s 2:0 pobijedio Gent uz dva gola Kumsa, pri čemu su gosti igrali s deset igrača od 34. i devet od 90. minute.

Nakon poraza od Dinama, Trnava je izgubila i u prvenstvu 0:1 kod Michalovcea, a Fenerbahče je s golovima Ayewa i Freyja s 2:0 pobijedio Alanyaspor.

U ruskom prvenstvu Nikola Vlašić odigrao je svih 90 minuta u dresu CSKA koji je pobijedio Zenit 2:0. Kristijan Bistrović vratio se nakon ozljede i ušao u 90+2. minuti.

Mladi hrvatski reprezentativac Filip Uremović odigrao je cijelu utakmicu za Rubin protiv Lokomotiva (0:0) za koji je svih 90 minuta kapetansku vrpcu nosio Vedran Ćorluka.

Domagoj Vida imao je punu minutažu u domaćem porazu Bešiktaša protiv Sivasspora (1:2).

Rangersi su nastavili s pobjedama i na Ibroxu pregazili Motherwell 7:1, a posljednja dva gola postigao je bivši igrač Lokomotive i Osijeka Eros Grezda! Katić je izašao u 46. minuti, a Barišić ostao van zapisnika zbog ozljede.

Celtic je odigrao 0:0 na gostovanju kod Livingstona, a Benković je ušao u 72. minuti umjesto braniča Ajera.