Ramos nestao na pet minuta, Zidane objasnio: Usrao se u gaće!

Osvježeno
Komentari()
Ronaldo je iz druge galaksije, a Modrić nije trenirao 20 dana i onda odigra ovako!, hvali trener i priznaje: Eibar je bio bolji...

Real Madrid je pobijedio Eibar u gostima 2:1, a u drugom su poluvremenu pet minuta morali igrati bez kapetana Sergija Ramosa.

Ramos je u 76. minuti napustio teren, otrčao prema svlačionici, a nitko nije znao što se događa i koji je razlog njegove žurbe sve dok Zidane nije razjasnio situaciju nakon utakmice.

"Ramos se malo usrao, pobjeglo mu je u gaće pa je odjurio u toalet," rekao je Zidane španjolskim novinarima.

Mora da je sila bila velika jer ga nije bilo pet minuta i to u trenucima kada je Real imao 1:1 protiv osmoplasirane momčadi prvenstva. Trener ga nije mogao ni zamijeniti jer je bio obavio već sve tri zamjene pa se Ramos morao vratiti na travnjak milom ili silom...

Cristiano Ronaldo već je na 18 ligaških golova, a u ukupnom broju pogodaka ove sezone u svim natjecanjima pretekao je Messija (33-32).

"On je iz druge galaksije!", rekao je Zidane, pa se osvrnuo na Luku Modrića:

"Nije trenirao gotovo 20 dana, a onda se vrati i odigra ovako briljantno! To je vrlo važno kad imaš poteškoće, da donese mirnoću, nema nervoze. Nije trebao igrati cijelu utakmicu, ali na kraju jest i bio je jako dobar."

Zidane je priznao:

"Eibar je bio bolji, imali smo puno pogrešnih dodavanja, ali borili smo se, pokazali karakter..."

Boca i River remizirali, superclasico otišao u produžetke!
I Modriću i Livakoviću jednake premije!? Igrači dijele 10 mil. $, Čačiću bogata nagrada
Anderlecht kiksao uoči Dinama, Fener tone sve dublje, slavlje Wolvesa u zadnjoj minuti