Komentari()
Gettyimages
Pobijedio i Atletico, Milić zabio Anderlechtu, Vrsaljko igrao, a Toulouseovi navijači poput Donalda Trumpa!

Napoli se vratio na vrh Serie A još jednom uvjerljivom partijom, s 4:1 isprašio je na San Paolu Lazio!

De Vrij je doveo goste u vodstvo u trećoj minuti, ali Callejon u 43., autogol Wallacea u 54., Rui u 56. i Mertens u 73. vratili su stvari 'u normalu'. Marko Rog igrao je osam minuta.

Crotone i Atalanta odigrali su 1:1 (Mandragora 80. / Palomino 88.), Ante Budimir je igrao 86 minuta za domaćina.

Poredak nakon 24 kola: Napoli 63, Juventus 62, Lazio 46, Inter 45 (23), Roma 44 (23), Sampdoria 38 (23)...

Atletico je tijesno s 1:0 pobijedio Malagu, i to Griezmannovim pogotkom u prvoj minuti.

Šime Vrsaljko odigrao je 90 minuta, dobio žuti karton za jedan oštar start, jednom bio žrtva grubog nasrtaja, a više puta opasno ubacio. Atletico je došao vodećoj Barceloni na minus 6, ali Barca igra u nedjelju.

Alaves je s 2:1 slavio kod Villarreala, a Eibar s 1:0 kod Lenagesa.

PSG je gostovao kod Toulousea u generalnoj probi za Real, odmarao je Cavanija, a pobjedu 1:0 donio je Neymar golom u 68. minuti.

Neymar je u Ligue 1 skupio već 19 golova i 11 asistencija, jedino Messi u ligama petice ima takav učinak (20 golova, 10 asistencija).

Toulouseovi navijači bili su inspirirani Donaldom Trumpom...

Angel Di Maria zamalo je pogodio izravno iz kornera!

Mbappe je mogao i teže proći u ovom duelu:

Neymar je u dvije minute pogodio vratnicu i gredu!

Monaco je s 4:0 isprašio Angers, uz autogol golmana Butelle, dva pogotka Jovetića i jedan Raggija. Ni Pavlović ni ozlijeđeni Subašić nisu bili u kadru.

Bordeaux je s 3:2 svladao Amiens, Dijon s 3:2 Nicu, Guingamp i Caen (Santini ušao u 75. minuti) odigrali su 0:0, a Montpellier je s 1:0 pobijedio Metz.

Antonio Milić zabio je gol za Oostende u pobjedi 2:0 protiv Anderlechta, Andrijašević je igrao 69 minuta u pobjedi Genta nad St. Truidenom 3:0, dok Lovre Kalinića nije bilo.

Besiktas je s 5:0 u turskom prvenstvu isprašio Karabukspor, Vida je ušao u 56. minuti, dok je bivši Splitov napadač Sokol Cikalleshi zabio dva gola u remiju 3:3 Osmanlispora kod Goztepea.

Rebić i Perišić među sto najboljih na svijetu! Iza sebe ostavili zvijezde Man. Cityja i Man. Uniteda
Messi osvojio rekordnu petu Zlatnu kopačku! "Nisam ovo očekivao"
Mišković: Rijeka je Volpiju dužna još 18 milijuna eura
Kovač: Sjajno je što igramo s Liverpoolom, to je polufinale prije polufinala!
Vodeće svjetske kladionice demantirale Dinamovog trenera!