Nogomet LIVE na TV-u: Sve utakmice koje možete gledati idućih dana

Komentari()
Getty Images
Koja je utakmica i kad na TV-u? Goal donosi kompletan pregled!

Tražite gdje i kada možete gledati utakmice, koja TV stanica prenosi UŽIVO ? Ne trebate više tražiti!

Španjolska La Liga , engleska Premier liga , talijanska Serie A , njemačka Bundesliga i francuska Ligue 1  krenule su, kao i Liga prvaka i Europska liga , dakako i HNL .

Goal nudi pregled svih utakmica koje možete pogledati narednih dana!

 

Nogomet na TV-u


Nedjelja, 23. prosinca

Vrijeme Utakmica Natjecanje TV kanal
07:00 Central Coast Mariners - Newcastle Jets australska liga ARENA SPORT 1
12:00 Valencia - Huesca španjolska liga SPORT KLUB 3
12:15 Utrecht - Ajax nizozemska liga SPORT KLUB 1
12:30 St. Johnston - Rangers škotska liga ARENA SPORT 3
14:30 Den Haag - Feyenoord nizozemska liga SPORT KLUB HD
14:30 Club Brugge - Antwerp belgijska liga ARENA SPORT 1
14:30 Aston Villa - Leeds engleska druga liga SPORT KLUB 1
15:15 Augsburg - Wolfsburg njemačka liga EUROSPORT 2
16:15 Leganes - Sevilla španjolska liga SPORT KLUB 3
17:00 Galatasaray - Sivaspor turska liga SPORT KLUB HD
17:00 Everton - Tottenham engleska liga SPORT KLUB 1
18:00 Hoffenheim - Mainz njemačka liga EUROSPORT 2
18:30 Benfica - Braga portugalska liga SPORT KLUB 3
21:00 Guimaraes - Sporting portugalska liga SPORT KLUB 3

Danny Rose Christian Eriksen Dele Alli Tottenham Arsenal 191218

Ponedjeljak, 24. prosinca

Vrijeme Utakmica Natjecanje TV kanal
18:00 Antalya - Fenerbahče turska liga SPORTKLUB 1

Utorak, 25. prosinca

nema utakmica

Srijeda, 26. prosinca

Vrijeme Utakmica Natjecanje TV kanal
12:30 Frosinone - Milan talijanska liga ARENA SPORT 1
13:30 Fulham - Wolves engleska liga SPORT KLUB 1
15:00 Fiorentina - Parma talijanska liga ARENA SPORT 1
15:00 Aberdeen - Celtic škotska liga ARENA SPORT 2
15:00 Bologna - Lazio talijanska liga ARENA SPORT 3
15:00 Cagliari - Genoa talijanska liga ARENA SPORT 6
15:00 Atalanta - Juventus talijanska liga ARENA SPORT 4
16:00 Norwich - Nottingham engleska druga liga SPORT KLUB 2
16:00 Sheffield United -Derby engleska druga liga SPORT KLUB HD
16:00 Leicester - Manchester City engleska liga SPORT KLUB 1
18:00 Roma - Sassuolo talijanska liga ARENA SPORT 1
18:00 SPAL - Udinese talijanska liga ARENA SPORT 3
18:00 Sporting - Standard belgijska liga ARENA SPORT 4
18:15 Brighton - Arsenal engleska liga SPORT KLUB 1
20:30 Watford - Chelsea engleska liga SPORT KLUB 1
20:30 Inter - Napoli talijanska liga ARENA SPORT 1
20:30 Genk - Gent belgijska liga ARENA SPORT 2

 

Idući tekst:
Hvala na praćenju, čitajte nas na drugoj adresi
Idući tekst:
Sevilla darovala Barcu, nastavljen nevjerojatan Hoffenheimov niz
Idući tekst:
Napokon: VAR stiže u HNL, plaća Fifa, klubovi bez troška
Idući tekst:
Pjaca u Dinamo? Zašto ne, tu bi opet eksplodirao kao nekada
Idući tekst:
Rooney otvorio dušu: Pa Mourinhov odlazak htjele su i kuharice!
Zatvori