Kalinić zabio prvijenac! Bivši srebrni vatreni također strijelac

Osvježeno
Komentari()
Hrvatskog napadača Diego Simeone gurnuo je u vatru od prve minute, a on mu se odužio pogotkom u 53. za 2:0. Ćorluka zabio za Lokomotiv

Nikola Kalinić zabio je svoj prvijenac u dresu madridskog Atletica!

Bivši napadač Hajduka zatresao je mrežu u uzvratu šesnaestine finala španjolskog Kupa, žrtva je bio četvrtoligaš Sant Andreu kojega su Madriđani kući ispratili sa četiri pogotka u mreži (4:0).

Diego Simeone je dvoboj s amaterima koje su svladali i u prvom međusobnom s 1:0, iskoristio kako bi šansu dao nekima s manjom minutažom te odmorio neke od glavnih poluga poput Griezmanna.

Kaliniću je ovo 11. nastup u crveno-bijelom dresu i konačno je probio led.

Girona je kod kuće svladala Alaves 2:1 i s ukupnih 4:3 prošla u osminu finala.

Vrijednu pobjedu svom Lokomotivu je u četvrtfinalu ruskog Kupa osigurao Vedran Ćorluka. On je bio strijelac jedinog gola u pobjedi 1:0 nad Rubinom, a zabio je 54. minuti utakmice. Igrao je cijelu utakmicu, baš kao i mladi reprezentativac Filip Uremović u gostujućim redovima.

Milan ubio svaku nadu: Nije moguće vratiti Ibrahimovića
Bizarno! Bocinom veznjaku treći put pukla Ahilova protiv istog kluba
Nogomet LIVE na TV-u: Sve utakmice koje možete gledati idućih dana
Milanu poništen penal u remiju, Pjaca u golijadi Fiorentine izašao na poluvremenu
River preokretom srušio Bocu nakon produžetaka i osvojio Copu Libertadores!