Napoli 'petardom' postavio klupski rekord, Milić ostao bez debija

Osvježeno
Komentari()
Reus u remiju Dortmunda i Augsburga zabio drugo kolo zaredom, Livaja odigrao 90 minuta u remiju AEK-a, Rog ostao na klupi, Betis slavio kod Levantea

Napoli je s 5:0 slavio na gostovanju kod Cagliarija, a Napolitanci su desetom pobjedom zaredom u ligi postavili novi klupski rekord. Gosti su poveli u 29. minuti kada je na Allanovu povratnu loptu natrčao Callejon i lijepo pogodio suprotni kut.

Na 2:0 povećao je Mertens u 42. minuti, a Belgijcu je ovo bio 16. gol sezone čime je postao najbolji belgijski strijelac u ligama petice ove sezone. Napoli je nastavio kontrolirati utakmicu, a novi gol zabili su u 61. minuti kada je Hamšik sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio gornji desni kut.

Za 4:0 zabio je Insigne iz jedanaesterca u 72. minuti. Konačan rezultat u 91. minuti postavio je RuiMarko Rog i najnoviji igrač napuljske momčadi Hrvoje Milić ovaj su susret odgledali s klupe.

U 24. kolu njemačke Bundeslige Borussia Dortmund i Augsburg su remizirali na Signal Iduna Parku, 1:1. Domaćini su poveli u 19. minuti preko Reusa, koji je zabio drugo kolo zaredom. Borussijino slavlje pokvario je Danso u 73. minuti.

Betis je na gostovanju pobijedio Levante s 2:0. Gosti su poveli u 55. minuti autogolom Cheme, a konačan rezultat postavio je Leon u 69. minuti.

AEK je remizirao (1:1) na gostovanju kod Atromitosa, a Marko Livaja je odigrao svih 90 minuta.

Josip Mišić zaigrao je od 69. minute u 1:0 pobjedi Sportinga protiv Moreirensea.

Nogomet LIVE na TV-u: Sve utakmice koje možete gledati idućih dana
Riiseova ispovijest: Bellamy ga napao palicom, prijetili mu nasilnici, navijači mu pronašli očev grob...
Josip Brekalo strijelac u pobjedi Wolfsburga!
Osijek poziva navijače da očiste snijegom zatrpan Gradski vrt, nagrada besplatne ulaznice!
Ronaldo kreće po Realovog skupocjenog Brazilca!