Povijest se ponavlja! Lyon je i prije pet godina bio Kramina 'mušterija'

Osvježeno
Komentari()
Isti datum, isti protivnik, isti strijelac. Krama jednostavno obožava trpati Francuze

Andrej Kramarić jučer je odigrao odličnu utakmicu i golom najavio veliki povratak svog Hoffenheima nakon rezultatskog zaostatka od 2:0 protiv Lyona u 4. kolu Lige prvaka. Zanimljivo je kako je Andrej Lyonu zabio i u dresu Rijeke i to na isti datum kao i jučer.

Prije točno 5 godina, 7. studenog 2013. godine, Kramarić je na Kantridi zabio Lyonu u 21. minuti za, pokazalo se, konačnih 1:1. Jučer, opet isti protivnikisti datum, i isti strijelac. U 65. minuti Andrej opet zabija trenutno četvrtoplasiranoj momčadi francuskog prvenstva.

Sjetimo se, prošli tjedan zabio je dva gola u utakmici ista dva protivnika koja se igrala na stadionu Rhein-Neckar u Sinsheimu.

Lyon mu je omiljena "mušterija". U četiri utakmice protiv sedmostrukih francuskih prvaka zabio je jednako toliko golova.

Ove sezone u dresu Hoffenheima, Andrej je u 12 utakmica zabio šest golova.