Kolumbija u utakmici s dva preokreta srušila SAD, krasan Jamesov gol

Komentari()
Meksiko je s 3:2 pobijedio Kostariku koja je dva puta imala vodstvo, a na utakmici smo vidjeli i dva penala

U noći s četvrtka na petak odigrane su i dvije prijateljske utakmice u Sjevernoj Americi.

Kolumbija je na gostovanju u Tampi kod SAD-a pobijedila s 4:2, a krasan prvi gol postigao je u 36. minuti James Rodriguez. Bayernov veznjak se najprije okrenuo, dva, tri puta na rubu kaznenog prostora kako bi se riješio čuvara, a onda iskosa pogodio u gornji lijevi kut gola. Odlično naciljano.

Prednost je trajala do 50. minute kada je izjednačio Saief, a samo tri minute kasnije SAD je i preokrenuo preko Wooda. Međutim, uslijedila je golijada Kolumbijaca koji s tri nova goda stižu do uvjerljive pobjede. U 56. je minuti Bacca zabio za 2:2, a prednost Kolumbijcima je vratio Falcao u 74. minuti. Za potvrdu pobjede strijelac je bio Borja u 79. minuti.

Mexico Goal Costa Rica

Meksiko je s 3:2 pobijedio Kostariku koja je dva puta imala vodstvo. Najprije od 29. minute kada je strijelac bio Campbell. Prednost je trajala do 33. i pogotka Guzmana, ali novo vodstvo Kostariki osigurao je Ruiz pogotkom iz penala u 44. minuti. Meksiko u drugom poluvremenu najprije izjednačuje preko Martina, a Jimenez u 71. pogađa za pobjedu.

Šok u Barceloni: Messi je slomio ruku!
Nogomet LIVE na TV-u: Sve utakmice koje možete gledati idućih dana
Jurić: Siguran sam u uspjeh!, Allegri za kiks krivi Man. United i loše treniranje
Ljepotica na Camp Nou: Golčina Rakitića, ozljeda Messija, čuda Ter Stegena!