Hrvatska drugi put u povijesti primila tri u prvom poluvremenu!

Osvježeno
Komentari()
Ukupno su kockasti četiri puta u povijesti u jednom poluvremenu tri puta vadili loptu iz mreže

Drugi se put u povijesti hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji dogodilo da je u natjecateljskoj utakmici u prvom poluvremenu primila tri gola. I to prvi put nakon 21 godine.

Bile su to kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo u Francuskoj 1998. kada su u Kopenhagenu Danci pobijedili vatrene s 3:1, a nakon prvih 45 minuta golovima Briana Laudrupa, Michaela Laudrupa i Molnara do 40. minute poveli s 3:0, a u 44. je Šuker postavio konačnih 3:1.

Još dvaput Hrvatska je primila tri gola u poluvremenu, ali drugom. Dvaput od Engleske u kvalifikacijama za SP 2010. kada je u Maksimiru bilo 1:4, a na Wembleyu 5:1 za Engleze.

I jednom na Svjetskom prvenstvu u Brazilu od Meksika u porazu 3:1, nakon što je prvih 45 minuta završilo 0:0.

Nogomet LIVE na TV-u: Sve utakmice koje možete gledati idućih dana
Bonucci: Na tribina je bilo idiota! Mancini: Napredujemo, pa Portugal je bolji od Poljske!
Portugal protiv Italije izborio Final Four! Bonucci brutalno izviždan, Chiellinijev 100. nastup
Hrvati presudili De Gei! Španjolci žele Casillasa, poželjniji čak i vratar Betisa
Mitrović nakon blamaže: Možda sam samo glup!